czwartek, 23 lutego 2017

Bohaterowie

ELLEN PRESCOTH
"Mam w sobie taką konfuzję, zamęt i chaos, że nie rozumiem, 
jak ludzka dusza może to znieść" ~ Emil Cioran.Ellen była pełną życia siedemnastolatką do momentu, gdy w jej rodzinie wydarzyła się tragedia. Teraz musi radzić sobie ze stratą bliskiej osoby, zmianą miejsca i wpasowaniem się w nowe społeczeństwo. Zielonooka nastolatka nie jest już tą samą dziewczyną. Staje się opryskliwą samotniczką. To nie zmienia jednak faktu, że wiele nowo poznanych osób, pragnie przebywać w jej towarzystwie. 
Czy aby na pewno przyciąga ich tylko buntownicza postawa Ellen?
ASH ROWLEY
"Tam gdzie rozum stawia kropkę, nadzieja zazwyczaj dostawia dwie kolejne" ~ Seneka.     Ten zadziorny chłopak o ciemnych oczach, to pierwsza w Middleham osoba, z którą Ellen łapie kontakt.  
Ma w sobie coś z rycerza; jest elegancki i pochodzi z bogatej rodziny. Jednak jego status społeczny go nie zepsuł. Ash jest lekkoduchem, co nie zawsze wywołuje entuzjazm u innych ludzi. Na pierwszy rzut oka, to mądry, sympatyczny chłopak, jednak pod uśmiechem kryje się coś więcej. Czy Ellen będzie miała okazję poznać jego prawdziwą twarz?


JULES ADDINGTON
"Zawsze jednak rozpoznaję siły, które mają kształtować moje życie. 
Pozwalam im działać" ~ Josephine Hart.     Ta uśmiechnięta blondynka od początku emanuje niekończącą się energią i entuzjazmem. W swoim optymizmie wydaje się być niemalże dziecinnie naiwna. Anielska cierpliwość i uśmiech sprawiają jednak, że nawet naburmuszona Ellen w końcu przestaje się ograniczać. Ta niebieskooka dziewczyna wydaje się być ponad wszystko godna zaufania. Jednak czy nie jest to tylko sprytnie utrzymywana maska?TREVOR ADDINGTON 
"W każdym spojrzeniu kryje się ta­jem­ni­ca, którą nie każdy może rozwiązać" ~ Mir.     Brat bliźniak Jules od początku wydaje się być dziwny. Jest zupełną odwrotnością ciepłej i przyjaznej siostry. Jego mroźne spojrzenie potrafi przeszyć Ellen i wywołać nieprzyjemne ciarki. Trevor jest trudny w obejściu i sukcesywnie gra rolę zamkniętego chłopaka. Potrafi jednak postawić na swoim, jest bardzo zaangażowany w działania, które podejmuje. Bywa brutalny i bardzo szorstki, jednak gdy mu na czymś zależy, dąży do osiągnięcia celu. Tylko dlaczego od pierwszego wejrzenia znienawidził Ellen Prescoth?

LEWAL WELSTOR
"Bezwzględna zazdrość to odbicie miłości w zwierciadle nienawiści" ~ Anonim.     Lewal to kuzyn Asha. Równie jak Rowley, umiejętnie włada ironią.  Ten dwudziestodwulatek na każdym kroku pokazuje, że chce być w centrum uwagi. W działaniach jest gwałtowny i nieprzewidywalny, ale jego buntownicza natura jest bardzo pociągająca. Welstor wie więcej niż wszyscy pozostali. Czy będzie na tyle zdeterminowany, by znów sięgnąć po swoje?


POZOSTALI:Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Halucynowaa | WS | X X X